Послуги
Інтернет-магазини
Багатофункціональні спеціалізовані on-line площадки для роздрібної та оптової торгівлі, віртуальні супермаркети різного рівня складності, синхронізовані з 1С.
Корпоративні сайти
Веб-ресурси з потужним функціоналом та розгалуженою структурою, призначені для повноцінної презентації компаній в мережі Інтернет, покликані розширювати партнерську і клієнтську бази, сприяючи підвищенню іміджу компанії та зростанню бізнесу.
Лендинги
Ефективні цільові односторінкові сайти та сторінки для збільшення продаж в бізнесі, сучасні дієві інструменти для підвищення конверсій та просування нових продуктів чи послуг.
Контент
Якісна робота з контентом – запорука успішного функціонування та просування веб-ресурсу. Рерайтинг, копірайтинг, переклад, редагування вмісту сайтів, інфографіка, відгуки, коментарі, оформлення профілю та пости для соцмереж.
Фірмовий стиль
Повний цикл роботи над корпоративним стилем від концепції до реалізації: неймінг, слоган, логотип, фірмові кольори та шрифти, візитки, конверти, бланки, буклети - все для створення унікального візуального образу компанії.
потрібна допомога з проектом?
Давайте створимо щось разом
Україна, Луцьк
вулиця Електроапаратна, 3
together